Смит Ленгли Очила За Сонце
  • Неодамнешно

Смит Ленгли Очила За Сонце

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Визија : Антирефлексивни и хидролеофобни премази на леќи; јаглеродни тлт леќи Вклопување : средно вклопување / средно покривање; Прилагодливи силиконски влошки за нос; 6 искривување на основната леќа. Рамка : нерѓосувачки челик изградба. Рамка Форма : Авијатичар. Нов авијатичар во рамките на колекцијата Смит Ленгли обезбедува елегантен и смел стил. Довербата и квалитетот се прикажани во рамката од 6 основни нерѓосувачки челик. Лесни и со нашите прилагодливи влошки за нос, дизајнирани специјално да не ја влечат или фаќаат вашата коса додека одржуваат прилагодливост во две позиции и обезбедуваат лично вклопување за целодневна удобност. Како Работи Хромапоп. Преку нашата комерцијална технологија за леќи Хромапоп, ви помагаме да видите детали и боја надвор од нормалните можности. Хромапоп филтрира две специфични бранови должини на светлина што предизвикуваат конфузија на бојата. Со тоа објективот дава поголема дефиниција, поприродна боја и неспоредлива јасност за да ви овозможи да видите повеќе детали.