Знаме на Илиноис, 4x6 ft, најлон
  • Неодамнешно

Знаме на Илиноис, 4x6 ft, најлон

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цена за : Секоја легенда : Илиноис Материјал : Најлон ставка : Државен стил на знаме : Дигитална единечна/обратна слика, заглавие и громити мин Висина на знамето : 25 стапки. Внатрешна/отворена : Внатрешна/ширина на отворено : 6 стапки. Висина : 4 стапки. Земја на потекло (предмет на промена) : Соединетите држави. „Државно знаме, Илиноис, затворен/отворен, стил дигитална единечна/обратна слика, заглавие и громови, висина 4 стапки, ширина 6 стапки. Висина на знамето 25 стапки., Материјал најлон '.