Митиј Самолеплив И Ѕиден Диспензер За Хартиена Крпа Диспензерот За Хартиена Крпа
  • Неодамнешно

Митиј Самолеплив И Ѕиден Диспензер За Хартиена Крпа Диспензерот За Хартиена Крпа

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Лесна алатка] : совршена мала алатка која може да се користи во бања, тоалет, спална соба, кујна итн [Декоративни места] : полиците за хартија монтирани На Ѕид може да се користат за украсување на внатрешни ѕидови или плочки во дневни соби, домови, бањи, канцеларии, студентски домови или продавници. [Материјал] : отпорен На Корозија, отпорен на ' рѓа, силен и издржлив. [Простор за складирање] : погоден за поставување мириси, украси или мобилни телефони. [Метод на инсталација] : монтиран на ѕид. [Лесна алатка] : совршена мала алатка која може да се користи во бања, тоалет, спална соба, кујна итн. [Декоративни места] : полиците за хартија монтирани На Ѕид може да се користат за украсување на внатрешни ѕидови или плочки во дневни соби, домови, бањи, канцеларии, студентски домови или продавници. [Материјал] : отпорен На Корозија, отпорен на ' рѓа, силен и издржлив. [Простор за складирање] : погоден за поставување мириси, украси или мобилни телефони. [Метод на инсталација] : монтиран на ѕид. Едноставно складирање : складирање и дистрибуција на стандардни ролни за хартиени крпи и џиновски ролни за хартиени крпи. Инсталирајте на ѕидот, под кабинетот, внатре во кабинетот и на вратата за да заштедите простор на работната површина. Шипката за поддршка може да ја задржи хартиената крпа непречено да ротира. Не грижете се, ролната хартија ќе падне кога ќе ја откинете хартијата. Два методи за инсталација : самолеплива инсталација или инсталација без Инсталација на Ѕид : држачот за ткиво може да се инсталира за неколку минути без инсталирање алатки Боја : Сребрен Материјал : содржина На Алуминиумски Пакет : 1x полица 1x лепак.