Бока Rон Плетенка Стол Рампа Во Собата, 15 x15 4, Сенка
  • Неодамнешно

Бока Rон Плетенка Стол Рампа Во Собата, 15 x15 4, Сенка

DEN 854.56

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа ставка може да се користи во области изложени на елементите додека сеуште ја одржува својата боја Декоративни и функционални. ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД. Рачно изработена : Произведена во нашата фабрика Во Род Ајленд, оваа ставка е направена по нарачка и рачно изработена со личен допир На Американската изработка. Текстуриран Изглед И Чувство : Ткаените влакна создаваат привлечна texетика и меки домашни текстури кои не само што се издржливи, туку и безвременски. Реверзибилен : Овој килим е направен за да трае и трае. Реверзибилноста додава долговечност со двојно абење. Оваа ставка може да се користи во области изложени на елементите додека сеуште ја одржува својата боја. Декоративни и функционални. ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД. Рачно изработена : Произведена во нашата фабрика Во Род Ајленд, оваа ставка е направена по нарачка и рачно изработена со личен допир На Американската изработка. Текстуриран Изглед И Чувство : Ткаените влакна создаваат привлечна texетика и меки домашни текстури кои не само што се издржливи, туку и безвременски. Реверзибилен : Овој килим е направен за да трае и трае. Реверзибилноста додава долговечност со двојно абење. Само изберете боја.сите се тука! Овие шарени, плетени, надворешни влошки за столици користат едноставна конструкција со рамна плетенка во низа бои за да стават модерен печат на вашиот надворешен стил. Колонијалните Мелници носат иновации во плетенка. Преку квалитетна, Американска изработка и прилагодлив дизајн, ја создаваме следната генерација на домашна мода со плетенки. Ние ја гледаме плетенката како метод на градба, а не стил. Токму ова размислување ни овозможува да ги комбинираме традиционалното и современото. Нашиот пристап го одразува еклектичното чувство на луѓето за личен стил. Од смело модерно до класично рустикално, гордо сме создадени да нарачаме овде во САД.