CZKE За Apple Watch 44/45mm Мод Комплет Додатоци, Замена Силиконски Ремен Компатибилен Со IWatch SE/4/5/6/7 Серија Роуз Злато Случај
  • Неодамнешно

CZKE За Apple Watch 44/45mm Мод Комплет Додатоци, Замена Силиконски Ремен Компатибилен Со IWatch SE/4/5/6/7

DEN 1948.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висококвалитетен Материјал : куќиштето е изработено од целосен материјал ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик 316 L, прецизната обработка и финиот процес на полирање може да го одржуваат часовникот постојано да сјае, Силиконскиот ремен е различен од вообичаениот материјал ТПУ на пазарот Силиконскиот ремен е нежен, неалергичен и не ја повредува кожата. Има карактеристики на отпорност на топлина, отпорност на оксидација, отпорност на масло и отпорност на корозија. Компатибилност : овој ремен е погоден само За Apple Watch SE, Серија 7, Серија 6, Серија 5, Серија 4, Одговара на зглобот 6,6-8,7 инчи (17-22 СМ), проверете дали вашиот часовник е вистински пред модификација и надградба. Процес на производство : куќиштето е фалсификувано и полирано слој по слој, користејќи прецизна технологија за обработка и фин метод на полирање, површината е мазна, што ја подобрува удобноста и издржливоста на ременот. Ременот е изработен од флуорорубер, а секој детал во производствениот процес се разгледува од аспектите на изработката, дизајнот ,esетиката итн. Новиот дизајн совршено се вклопува со неверојатен изглед. 100% сосема нов и квалитетен : лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите, Мекоста е умерена, носете многу удобно, обликување Со Компресија,цврст и издржлив,ремен за Носење/ремен за зглоб, погоден за оригинален часовник, Извонредна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. Услуги На клиентите И Внимание : Ако ви требаат повеќе различни комбинации на бои, или ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, со задоволство ќе ви ја обезбедиме најзадоволителната услуга. Сликите на часовникот се само за прикажување, ние ги продаваме само металната кутија и ременот, а не внатрешниот часовник. Висококвалитетен Материјал : куќиштето е изработено од целосен материјал ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик 316 L, прецизната обработка и финиот процес на полирање може да го одржуваат часовникот постојано да сјае, Силиконскиот ремен е различен од вообичаениот материјал ТПУ на пазарот. Силиконскиот ремен е нежен, неалергичен и не ја повредува кожата. Има карактеристики на отпорност на топлина, отпорност на оксидација, отпорност на масло и отпорност на корозија.