Мумесон Жени Мажи Врвки Ранец Оган Фудбал Рамо Теретана Вреќи
  • Неодамнешно

Мумесон Жени Мажи Врвки Ранец Оган Фудбал Рамо Теретана Вреќи

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензии : 13 "(Ш) * 16 " (Ж) Доволно голема за да ја носите вашата атлетска опрема или да чувате дневни предмети. Изработени од висококвалитетни полиестерски ткаенини и со дополнителна цврстина прилагодлива врвка за влечење. Две страни печатење. Користење технологија за трансфер на сублимација, светла боја, јасна шема, еколошка, без мирис, машинско перење и без избледување. Овој ранец со врвки е одличен за училиште, спорт, теретана, улична топка и плажа. Лесен дизајн, лесен за отворање и носење. Нашите чанти се унисекс и се погодни за повеќе активности, вклучувајќи пливање, пешачење, јога, трчање, џогирање, спортови во теретана, училишен ЧАС по ЈП, патување, еднодневно патување или шопинг итн. Димензии : 13 "(Ш) * 16 " (Ж). Доволно голема за да ја носите вашата атлетска опрема или да чувате дневни предмети. Изработени од висококвалитетни полиестерски ткаенини и со дополнителна цврстина прилагодлива врвка за влечење. Две страни печатење. Користење технологија за трансфер на сублимација, светла боја, јасна шема, еколошка, без мирис, машинско перење и без избледување. Овој ранец со врвки е одличен за училиште, спорт, теретана, улична топка и плажа. Лесен дизајн, лесен за отворање и носење. Нашите чанти се унисекс и се погодни за повеќе активности, вклучувајќи пливање, пешачење, јога, трчање, џогирање, спортови во теретана, училишен ЧАС по ЈП, патување, еднодневно патување или шопинг итн.