Тежина На Зглобот на глуждот 5 фунти Пакет Со Слем Топка 15 фунти
  • Неодамнешно

Тежина На Зглобот на глуждот 5 фунти Пакет Со Слем Топка 15 фунти

DEN 1209.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ТЕЖИНА НА ГЛУЖДОТ / ЗГЛОБОТ : со вклучена Торба За Носење-Со премиум фитнес опрема бренд Нордиско Кревање БЕЗБЕДНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Текстурирани прстени изработени од Компјутерска Пластика со ремени 50% пошироки од другите брендови - Направени да траат. СЛЕМ ТОПКА КОЈА АПСОРБИРА ГОЛЕМО ВЛИЈАНИЕ - Неговата Издржлива Структура Е Изградена за Да Издржи Повторено Фрлање. ДИЗАЈН ОТПОРЕН на ПУКАЊЕ-Нашите Слем Топки Имаат Подебели Школки од Другите, Тестирани Со Капка и Можат Да Погодат Без Да Дуваат. ТЕЖИНА НА ГЛУЖДОТ / ЗГЛОБОТ : со вклучена Торба За Носење-Со премиум фитнес опрема бренд Нордиско Кревање. БЕЗБЕДНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Текстурирани прстени изработени од Компјутерска Пластика со ремени 50% пошироки од другите брендови - Направени да траат. СЛЕМ ТОПКА КОЈА АПСОРБИРА ГОЛЕМО ВЛИЈАНИЕ - Неговата Издржлива Структура Е Изградена за Да Издржи Повторено Фрлање. ДИЗАЈН ОТПОРЕН на ПУКАЊЕ-Нашите Слем Топки Имаат Подебели Школки од Другите, Тестирани Со Капка и Можат Да Погодат Без Да Дуваат.