Богатствата НА каролина SS8037LITERK Breaded Collie Шише Шише Гушкач, Шише Кулер Ракав Гушкач Машина Се Перат Склопувачки Изолатор Пијалок Изолирани Држач,
  • Неодамнешно

Богатствата НА каролина SS8037LITERK Breaded Collie Шише Шише Гушкач, Шише Кулер Ракав Гушкач Машина Се Перат Склопувачки

DEN 1372.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одговара на 750 мл вино или други шишиња за пијалоци. Одговара на лименки од 24 мл или шишиња со пинта. Одличен склопувачки изолатор за пијалоци за големи лименки пиво, Енергетски Пијалоци или големи пијалоци Од Ладен Чај. Одлично е да го следите вашиот пијалок и да додадете малку талент на собир. Измијте го гушкачот во машината за перење. Дизајнот нема да излезе. Овој капак за шише вино или гушкач за вино е сошиен и отпечатен во Соединетите држави од Богатствата На Каролина. Изолатор на вино или изолатор на шишиња со вино. направете одлични подароци за водителка, подароци за затоплување на куќата или подароци за венчавки. Овие склопувачки изолатори на вино се перат и сушат во машина. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Брадести Коли подароци, Брадести Колекционерски предмети, Брадести Коли Хугер. Брадест Коли вино шише пијалаци изолатор Хугер SS8037 LITERK Одговара 750 ml. вино или други шишиња за пијалоци. Одговара на лименки од 24 мл или шишиња со пинта. Одличен изолатор за пијалоци што се распаѓа за големи лименки пиво, Енергетски Пијалоци или големи пијалоци Од Ладен Чај. Одлично е да го следите вашиот пијалок и да додадете малку талент на собир. Измијте го гушкачот во машината за перење. Дизајнот нема да излезе.