Dbylxmn Чување Облека Организатор Плакарот Торба Мини Слушалки Хард Складирање Кожа Слушалки Кутија Патент Торбичка домаќинство &засилувач; Организаторите Ќебе Скла
  • Неодамнешно

Dbylxmn Чување Облека Организатор Плакарот Торба Мини Слушалки Хард Складирање Кожа Слушалки Кутија Патент Торбичка домаќинство

DEN 1512.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

4 Стил : Креативен. Боја : Сина, Портокалова,Розова,Црвена, Црна. Тежина на производот : околу 36г. Големина : Околу 12х8, 5х4 См / 2,95 Х 2,95 Х 1,10 Инчи. Пакет : Опп Торба Волна Подвижни Ќебиња Тешка Спална Соба Облека Организатор под Торба За Кревет Големи Канти За Складирање Ткаенини Полици за Канти За Складирање Склопувачки Складишта За Големи Канти За Складирање На Плакарот Уредно И Ко Складирање. Стил : Креативен. Боја : Сина, Портокалова,Розова,Црвена, Црна. Тежина на производот : околу 36г. Големина : Околу 12х8, 5х4 См / 2,95 Х 2,95 Х 1,10 Инчи. Пакет : Опп Торба Волна Подвижни Ќебиња Тешка Спална Соба Облека Организатор под Торба За Кревет Големи Канти За Складирање Ткаенини Полици за Канти За Складирање Склопувачки Складишта За Големи Канти За Складирање На Плакарот Уредно И Ко Складирање. Организатор За Складирање Облека Плакар Торба Мини Слушалки Хард Складирање Кожа Кутија За Слушалки Патент Торбичка Домаќинство И Организатори Складирање Ќебе 4. Стил : креативно3. за кабел за слушалки, кабел за податоци, Диск У, читач на картички, конвертор итн. тежина на производот : Околу 36g1x Торба За Складирање Шлем1. име на производот : торба за складирање5. Големина : околу 12х8, 5х4 см / 2,95 х 2,95 х 1,10 ин6. боја : сина, портокалова,розова,Црвена, Црна8. Пакет : опп торба2. материјал : ЕВА+СТП.