Миомао Врвка Ранец Теретана Вреќа Пакет Далија Стил Цветни Платно Стринг Торба
  • Неодамнешно

Миомао Врвка Ранец Теретана Вреќа Пакет Далија Стил Цветни Платно Стринг Торба

DEN 222.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

进口 Памучна постава. Затворање на врвка. Машинско Перење. Висококвалитетен Материјал : Памучна Ленена Мешавина И Напредна Технологија Платно со Прилагодливи Дебели Ремени за Рамо, Вентилација и Удобно. Содржи : 1 парчиња Теретана / Ранец, 13 "Х 18" / (33см Х 45см), Две Страни Печатење Пакет Со Внатрешен Џеб Со Патент За Чување Телефон, Паричник, Накит, Клуч или Други Приватни Предмети. Стилски и Издржлив : Нашиот Пакет За Вреќи во Теретана Е Достапен во Повеќе Живописни Бои и Е Совршен Додаток на Вашата Колекција На Фитнес Опрема и Оптимален За Какви било Активности Во Затворени Простории Или На Отворено Исто Така Одличен Подарок за Вашите Пријатели и Семејство. Наменети Намени : Ранецот Со Цветни Врвки Од Далија или Чантата со Жици Се Унисекс и Се Погодни за Повеќе Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Кампување, Спортски Практики, Ноќевања, Одмор, Патување, Јога, Трчање, Шопинг, Џогирање Или Спортови во Теретана. Машина или Рачно Перење Ладно Одделно Со Нежно Детергент, Без Белило, Сува Сува Ниска, Не Пеглајте. Големина : 33см ширина * 45см висина. Посоодветен дизајн со големина за поудобно носење. Максималната висина од 45 см гарантира дека лесно можете да ги ставите сите потребни работи. Торбата за теретана миомао е изработена од висококвалитетна платнена ткаенина, која е сигурна, густа, нослива и отпорна на кинење и лесно се чисти. Затворањето на кабелот се удвојува како ремени за рамо, што може да ги ослободи вашите раце и да го ублажи стресот во рамото. Фитнес ранецот Миомао е лесен, 13х18 инчи, доволно за складирање и заштита на целата потребна опрема. ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД. Внатре има џеб со патент, што е погодно за складирање вредни personal предмети како што се мобилни телефони, паричници, накит, клучеви итн. Кесите Со врвки Миомао се печатат со извонредни обрасци од двете страни. Постојат различни светли бои за избор, погодни за какви било активности во затворени простории или на отворено.