Сонцхајан Денот На Вљубените Чаршав Плоштад 60х60 Инчи, Црвени Карирани Срца Чаршафи Отпорност На Дамки Полиестерска Крпа За Маса За Забави Кујна Трпезарија Затворе
  • Неодамнешно

Сонцхајан Денот На Вљубените Чаршав Плоштад 60х60 Инчи, Црвени Карирани Срца Чаршафи Отпорност На Дамки

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина-Квадрат 60х60 Инчи Добар Квалитет-чаршавот за денот на вљубените е изработен од 100% полиестер, издржлив, отпорен на дамки, отпорност на брчки може да ја заштити и украси вашата маса. Повод - црвени срца плоштад 60х60 Инчен чаршав костум за кујнски трпезариски забави пикник затворен на отворено на денот на вљубените или денот на мајката. Домашен Декор-прекрасната шема на срца користете 3Д печатење, печатењето е јасно, што ви носи добро чувство за искуство, може да се користи и како подарок за вашето семејство, пријатели. Лесно За Чистење-миење Во Машина, препорачано миење раце, не избелувајте, исушете го сувото ниско и топло железо доколку е потребно. Големина-Квадрат 60х60 Инчи. Добар Квалитет-чаршавот за денот на вљубените е изработен од 100% полиестер, издржлив, отпорен на дамки, отпорност на брчки може да ја заштити и украси вашата маса. Повод - црвени срца плоштад 60х60 Инчен чаршав костум за кујнски трпезариски забави пикник затворен на отворено на денот на вљубените или денот на мајката. Домашен Декор-прекрасната шема на срца користете 3Д печатење, печатењето е јасно, што ви носи добро чувство за искуство, може да се користи и како подарок за вашето семејство, пријатели. Лесно За Чистење-миење Во Машина, препорачано миење раце, не избелувајте, исушете го сувото ниско и топло железо доколку е потребно. Добредојдовте Во Sunshineyan Продавница Убава карирани срца шема користете 3 D печатење, печатењето е јасно, што ви носи добро чувство за искуство! За нас големина : Квадрат 60х60 Инчи количина : 1 пакет материјал : 100% полиестер, допир мек Одличен Домашен Декор прекрасниот плоштад на вљубените 60х60 Инчен чаршав користете 3Д печатење, печатењето е јасно, што ви носи добро чувство за искуство, може да се користи и како подарок За вашето семејство, пријатели на денот на вљубените или денот на мајката, костум за кујнски трпезарии пикник Внатрешно Надворешно Внимание нашата црвена крпа за маса може да имајте совети за грешка од 1-2 см машинско перење, препорачано миење раце, не избелувајте, исушете го сувото ниско и топло Железо Доколку Е Потребно.