Резервоар за тренингот на ицизон, изградени во градник - женски врвови за атлетска јога, врвни кошули за вежбање во теретана
  • Неодамнешно

Резервоар за тренингот на ицизон, изградени во градник - женски врвови за атлетска јога, врвни кошули за вежбање

DEN 399.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

90% полиестер, 10% спандекс Повлечете го затворањето. √ Миење на рака или миење на светлина. Измијте со светло бои. Ставете ги влошките на градник во торбата со долна облека при миењето на машината. √ Врвовите на резервоарот за грб, вградени во отстранлив спортски градник 2 во 1. √ Зашивање со рамно заклучување за да се намали Chafing. √ Проток низ вашата пракса во овој лесен резервоар за вежбање против стипендијата. √ Овој резервоар за обука на жени е идеален за вашиот тренинг. Лесна ткаенина што ја гуши пот, ви помага да се сувате. √ Идеален резервоар за јога, вежбање, фитнес, секаков вид тренинг или секојдневна употреба. Активно носење на ицизон комбинираат мода, функција и перформанси.