М1-М1.8 Допрете Со Навој Вежба 6542 Директно Флејта Завртка Дупка Допрете Вежба Метричка Машина Навој Допрете 1 парчиња
  • Неодамнешно

М1-М1.8 Допрете Со Навој Вежба 6542 Директно Флејта Завртка Дупка Допрете Вежба Метричка Машина Навој Допрете 1 парчиња

DEN 438.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комбинирана Вежба Карактеристики : .Издржлив и долг работен век.Висока цврстина, носете висока температура.Рачката изработена од челик за лежиште. Комбинирана Вежба 1-М1, 8 Вежба За Допир Со Навој 6542 Директно Дупка За Завртки За Флејта Допрете Метричка Машина За Навој Допрете 1 Pcs See втората слика за детали спецификација : Тип : Директно Флејта Навој Допрете Материјал : Челик со Голема Брзина 6542 големина : М1х0, 25 М1, 1х0, 25 М1, 25 М1, 4х0, 3 м1, 6х0, 35 М1, 7х0, 35 М1, 8х0, 35ноточка : Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може да не ја Одразува Вистинската Боја на предметот.Пакет Вклучувајќи : 1pc или 1 Сет Тема Допрете.

Type:
Straight Flute Thread Tap
Material:
High Speed Steel 6542
Size:
M1x0.25 M1.1x0.25 M1.2x0.25 M1.4x0.3 M1.6x0.35 M1.7x0.35 M1.8x0.35
Note:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
Package Including:
1pc or 1 set Thread Tap :