Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Спин За Патници Со Ацер Б3-Акупунт Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв-Метално Сребро
  • Неодамнешно

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Спин За Патници Со Ацер Б3-Акупунт Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? [БЕЗ КАВГА] Пенкало Со Пенкало Компатибилно со Спин Б3 (TMB311 R-31) Активното Игла Не бара никаква форма На спарување За Вашиот Патник Спин Б3 (TMB311 R-31)! Едноставно притиснете го копчето за да го вклучите, А Активното Игла Акупункт емитува брзи ЕЛЕКТРОНСКИ ИМПУЛСИ за да комуницирате со вашиот екран, овозможувајќи ви да пишувате со многу поприроден притисок и позиција за пишување. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Активното Игла Не поддржува Отфрлање или Притисок на Дланката. ✍ [УЛТРА ФИН ВРВ] Ултра точен врв од 2мм ви овозможува да допрете, повлечете и нацртајте точно За Вашиот Сопатник Спин Б3 (TMB311 R-31), како што користевте вистинско пенкало. ? [ДОЛГ ВЕК на ТРАЕЊЕ] Вградената батерија обезбедува 12 часа употреба. ? [ЈАЧИНА и СТАБИЛНОСТ] цврстата четкана конструкција на алуминиумско буре обезбедува цврстина и стабилност. ? [ВКЛУЧЕН] микробен кабел за полнење со кој било стандарден USB извор на енергија!. ? [БЕЗ КАВГА] Пенкало Со Пенкало Компатибилно со Спин Б3 (TMB311 R-31). Активното Игла Не бара никаква форма На спарување За Вашиот Патник Спин Б3 (TMB311 R-31)! Едноставно притиснете го копчето за да го вклучите, А Активното Игла Акупункт емитува брзи ЕЛЕКТРОНСКИ ИМПУЛСИ за да комуницирате со вашиот екран, овозможувајќи ви да пишувате со многу поприроден притисок и позиција за пишување. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Активното Игла Не поддржува Отфрлање или Притисок на Дланката. ✍ [УЛТРА ФИН ВРВ] Ултра точен врв од 2мм ви овозможува да допрете, повлечете и нацртајте точно За Вашиот Сопатник Спин Б3 (TMB311 R-31), како што користевте вистинско пенкало. ? [ДОЛГ ВЕК на ТРАЕЊЕ] Вградената батерија обезбедува 12 часа употреба. ? [ЈАЧИНА и СТАБИЛНОСТ] цврстата четкана конструкција на алуминиумско буре обезбедува цврстина и стабилност. ? [ВКЛУЧЕН] микробен кабел за полнење со кој било стандарден USB извор на енергија!. Пенкало За Игла со боксови Компатибилно со Спин Б3 (TMB311 R-31) Со Acer Travel Mate.Активното Игла Акупунт Од Боксбран изгледа и се чувствува исто како вистинско пенкало!Активното Игла Не бара никаква форма На спарување За Вашиот Патник Спин Б3 (TMB311 R-31)! Едноставно притиснете го копчето за да го вклучите, А Активното Игла Акупункт емитува мали ЕЛЕКТРОНСКИ ИМПУЛСИ за да комуницирате со вашиот екран, што ви овозможува да пишувате со многу поприроден притисок и позиција за пишување.