Торба За Патување Со врвки Сина Ѕвездена Фудбалска Спортска Теретана Торби За Чување Жици Ранец За Торби За Жени Девојки Деца Јога Плажа Пливање На Отворено Носење
  • Неодамнешно

Торба За Патување Со врвки Сина Ѕвездена Фудбалска Спортска Теретана Торби За Чување Жици Ранец За

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МАТЕРИЈАЛ : Висококвалитетниот Материјал Од Полиестерска Ткаенина го Одржува Вашиот Персонал Сув и Безбеденкој е Густ , Лесен, Лесно Се Пере, Нетоксичен, Издржлив и Еднократно Засилените Врвки, Шевовите И Материјалите Ја Прават Оваа Торба Цврста.39" w (41x34cm); Пакет : 1 парчиња кеси. Одлична Замена На Хартиени Кеси, Лесен За Носење Мини Ipad, Книги, Чадор, Телефони, Паричник, Клучеви, Спортска Опрема Итн. КОРИСТИ Спортска Торба За Влечење Е Погодна Кампување На Отворено, Спорт, Пешачење, Трчање, Пешачење, Танцување, Движење На Јога, Пикник, Патување, Забава, Фудбал, Кошарка, Тренинг,Пливање, Празници, Супермаркет, Шопинг , Домашно Складирање, Велосипедизам ,Теретана На Плажа,Гимнастичко Училиште јп. НЕВЕРОЈАТНИ ПОДАРОЦИ : Одлични За Роденден, Забава, Божиќна Забава, Годишнина, Празник Баче,Ноќта На Вештерките,Роденден; Тоа Е Најдобриот Подарок За Мажи,Жени,Деца,Деца,Студенти,Патници,Љубители На Спортот,Кампер И Така Натаму, Привлечен Подарок кој. ПРИЛАГОДЕТЕ ГО ДИЗАЈНОТ : 3Д Печатењето се Користи во Нашиот Ранец со Врвки. Гарантира Дека Вреќичките Со Жици Не Бледнеат, Не Се Намалуваат Или Не Се Во Форма По Миењето Ако Сакате Уникатна Торба За Врвки, Ве Молиме Контактирајте Не Пред Да Ја Купите.Ние Разновидна Живописна И Персонализирана Чанта За Врвки, Шарена Боја За Вратоврска/Череп/Леопард Принт/Мачка Куче Животно/Желка /Делфин/Слатки Мрзливи/Етнички Слон/Ацтечки Племенски Принт/Хавајски Палми/Аква Цвет/Знаме НА САД/Галаксија/Пеперутка/Цвет Од Сончоглед Маргаритка, Итн. МАТЕРИЈАЛ : Висококвалитетниот Материјал Од Полиестерска Ткаенина го Одржува Вашиот Персонал Сув и Безбеденкој е Густ , Лесен, Лесно Се Пере, Нетоксичен, Издржлив и Еднократно. Засилените Врвки, Шевовите И Материјалите Ја Прават Оваа Торба Цврста.39" w (41x34cm); Пакет : 1 парчиња кеси. Одлична Замена На Хартиени Кеси, Лесен За Носење Мини Ipad, Книги, Чадор, Телефони, Паричник, Клучеви, Спортска Опрема Итн. КОРИСТИ Спортска Торба За Влечење Е Погодна Кампување На Отворено, Спорт, Пешачење, Трчање, Пешачење, Танцување, Движење На Јога, Пикник, Патување, Забава, Фудбал, Кошарка, Тренинг,Пливање, Празници, Супермаркет, Шопинг , Домашно Складирање, Велосипедизам ,Теретана На Плажа,Гимнастичко Училиште јп. НЕВЕРОЈАТНИ ПОДАРОЦИ : Одлични За Роденден, Забава, Божиќна Забава, Годишнина, Празник Баче,Ноќта На Вештерките,Роденден; Тоа Е Најдобриот Подарок За Мажи,Жени,Деца,Деца,Студенти,Патници,Љубители На Спортот,Кампер И Така Натаму, Привлечен Подарок кој. ПРИЛАГОДЕТЕ ГО ДИЗАЈНОТ : 3Д Печатењето се Користи во Нашиот Ранец со Врвки. Гарантира Дека Вреќичките Со Жици Не Бледнеат, Не Се Намалуваат Или Не Се Во Форма По Миењето Ако Сакате Уникатна Торба За Врвки, Ве Молиме Контактирајте Не Пред Да Ја Купите.Ние Разновидна Живописна И Персонализирана Чанта За Врвки, Шарена Боја За Вратоврска/Череп/Леопард Принт/Мачка Куче Животно/Желка /Делфин/Слатки Мрзливи/Етнички Слон/Ацтечки Племенски Принт/Хавајски Палми/Аква Цвет/Знаме НА САД/Галаксија/Пеперутка/Цвет Од Сончоглед Маргаритка, Итн.