Honoson 24 Пакет Куче Партија Корист Кутре Врвки Торби Симпатична Миленичиња Бонбони Добрите Третираат Ранци Кутре Големи Животни Тема Подароци Материјали За Патувањ?
  • Неодамнешно

Honoson 24 Пакет Куче Партија Корист Кутре Врвки Торби Симпатична Миленичиња Бонбони Добрите Третираат Ранци Кутре

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доволно За Споделување : ќе добиете 24 парчиња чанти за забави за кучиња во 8 различни стилови, 3 парчиња од секој стил, идеални за ужина; можете да ги споделите со вашите добри пријатели на забави со тематика за кучиња Куче Тема : овие летни торби за подароци имаат разновидни модели на кучиња, додавајќи атрактивни стилови, што ве прави вас и вашите пријатели порадосни да уживате во забавата. Сигурна и Деликатна Изработка : летните чанти за врвки се изработени од квалитетен полиестерски материјал, со добра изработка, моделот не е лесно да се скрши со триење, сигурен за да ве придружува долго време. Чувајте мали предмети : чантите за гуди со врвки се околу 7,1 х 5,1 инчи/ 18 х 13 см, мали, но практични, погодни за држење закуски, картички за подароци, мал накит, марамчиња, чанти, мали огледала и многу повеќе, што ви носи многу погодност на забавите. Широка Примена : торбите за добри кучиња се погодни за повеќето забави со теми за кучиња, како што се попладневни излети, забави покрај море, родендени, забави на плажа и многу повеќе, за да се придружите на забавното време за забава со членовите на вашето семејство. Доволно За Споделување : ќе добиете 24 парчиња чанти за забави за кучиња во 8 различни стилови, 3 парчиња од секој стил, идеални за ужина; можете да ги споделите со вашите добри пријатели на забави со тематика за кучиња. Куче Тема : овие летни торби за подароци имаат разновидни модели на кучиња, додавајќи атрактивни стилови, што ве прави вас и вашите пријатели порадосни да уживате во забавата. Сигурна и Деликатна Изработка : летните чанти за врвки се изработени од квалитетен полиестерски материјал, со добра изработка, моделот не е лесно да се скрши со триење, сигурен за да ве придружува долго време. Чувајте мали предмети : чантите за гуди со врвки се околу 7,1 х 5,1 инчи/ 18 х 13 см, мали, но практични, погодни за држење закуски, картички за подароци, мал накит, марамчиња, чанти, мали огледала и многу повеќе, што ви носи многу погодност на забавите.