Дингз Пластични Кутии За Ткиво За Домаќинство Семејна Кујна Дневна Соба Маса За Чај Ресторан Телефон Сарафани Контејнер За Складирање Ткива
  • Неодамнешно

Дингз Пластични Кутии За Ткиво За Домаќинство Семејна Кујна Дневна Соба Маса За Чај Ресторан Телефон Сарафани

DEN 2880.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Квадратен дизајн, погоден за повеќето салфетки и ткива Лесно за вадење ткиво. Удобен и пренослив за употреба. Погоден за дома, хотел, дневна соба, спална соба и така натаму. Изработени од пп материјал з. издржлив и тежок за кршење. Опишете : квадратен дизајн, погоден за повеќето салфетки и ткива.Лесно за вадење ткиво. Удобен и пренослив за употреба.Погоден за дома, хотел, дневна соба, спална соба и така натаму.Изработени од пп материјал зиздржлив и тежок за кршење.Спецификации : Материјал : Ппцолор : како што покажува големината на сликата : 25*18*11 (см)Пакетот Вклучува : 1 парчиња ткивни кутии : големината на производот се мери рачно, ве молиме погледнете го вистинскиот вид.Лесно се отвора дизајнот на горниот дел од резервоарот, лесно се зема тенка хартија.