Божиќна Шема 28 Леден Ракав За Кафе За Повеќекратна Употреба Со Ракав Од Неопренови Чаши За Сода, Лате, Чај, Пијалоци, Пиво
  • Неодамнешно

Божиќна Шема 28 Леден Ракав За Кафе За Повеќекратна Употреба Со Ракав Од Неопренови Чаши За Сода, Лате, Чај,

DEN 1372.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со флексибилни шевови што можат да издржат истегнување и може да се преклопат Дизајнот на рачката го олеснува држењето на чашата, лесно се чисти и брзо се суши и помага да се одржат ладните пијалоци поладни подолго време. ①Спречете Истурање, Кондензација И Неред. Овие ракави За кафе ги одржуваат рацете топли и суви, чашата изолациски ракав ве спречува да се навлажните со капки вода откако ќе се кондензира пијалокот, избегнувајте капе на облека, автомобили, мебел итн. Уживајте во вашиот пијалок слободно без да се грижите колку брзо ќе се стопи. ●Добро Истегнување●нашите ракави за пијалоци се протегаат за да одговараат на различни пијалоци од ладно кафе, други популарни брендови шишиња со вода и тамблери. ●Еднократно употребливо ● Кажете збогум на потрошените ракави за чаши за еднократна употреба со нашите стилски и еднократно ракави за кафе. Лесно е да се исчисти со едноставно фрлање во машината за перење или плакнење во мијалникот. Можете да ги чувате за себе или да ги споделите со пријателите, семејството или колегите! Тоа е идеален подарок за родендени, Божиќ, Денот На Мајката, Денот на Вљубените итн. Лесно за зафат рачка. Мека и удобна зафат 3 Водат 4. Лесен за инсталирање 5. Зашиен еластичен раб над 6. Се преклопува рамно за лесно складирање во чанти, торби, централни табли за автомобили итн. Спречете истурање, Кондензација И Неред Материјал : Неопрен + Големина На Полиестер И Вклопување : Мал Ракав За Кафе со Рачка (одговара на 18 - 20 мл),Приближна Висина : 4,6"/11,7 см, Дијаметар На Дното : 2,8"/7,1 см Среден Ракав За Кафе со Рачка (одговара на 24 - 28 мл),Приближна Висина : 6,22"/15,8 см, Дијаметар На Дното : 2,8"/7,1 см голем ракав за кафе со рачка (Одговара На 30-32 Мл),Приближна Висина : 7,5"/19см, дијаметар на дното : 2,8"/7,1 см.