Зајак кожи фино Jerseyерси дете маица момче и девојче | Деца ти | Празна маичка за деца
  • Неодамнешно

Зајак кожи фино Jerseyерси дете маица момче и девојче | Деца ти | Празна маичка за деца

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Направени во САД и увезени. Повлечете го затворањето. Супер мека памучна маичка плетена (пепел : 98/1, гранит Хедер и гроздобер бои : 60/40, Хедер : 93/7 Комбинирана рингпун памук/полиестер). Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Двојно-игла зашиени ракави и долни полите. Прислушување на рамо до рамо. Fit : новороденче Унисекс. Боја : Големина на Кели : 24 месеци промоциите можат да варираат во зависност од бојата/големината. Зајакот Скинс од ЛАТ Облека Приказна : За 35 години, Skins Rabbit го постави стандардот за висококвалитетна детска облека. Skins за зајаци нуди исклучителен квалитет, супериорна мекост, големо внимание на деталите и широк спектар на бои. Удобноста, издржливоста и модата се она што ќе ви овозможи да изберете кожи од зајаци со LAT облека со доверба.