110в/220В 2000в Планетарен Редуктор Без Четкички Мотор Радио 3/4/5/6/10/20/30 КОМПЛЕТИ За Редуктор НА МОТОРИ СО МАЛА Брзина BLDC
  • Неодамнешно

110в/220В 2000в Планетарен Редуктор Без Четкички Мотор Радио 3/4/5/6/10/20/30 КОМПЛЕТИ За Редуктор НА МОТОРИ СО

DEN 6768.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики на вртежен момент : Во рамките на номиналната брзина, ако нема преоптоварување, вртежниот момент е во основа непроменет. Напред и обратна ротација : . Моторот може да се прилагоди напред и назад долго време без да биде засегнат. Мала големина : . Мала големина, не зазема простор. Карактеристики на вртежен момент : . Во рамките на номиналната брзина, ако нема преоптоварување, вртежниот момент е во основа непроменет. Напред и обратна ротација : . Моторот може да се прилагоди напред и назад долго време без да биде засегнат. Мала големина : . Мала големина, не зазема простор. 110в/220В 2000в Планетарен Редуктор Без Четкички Мотор Радио 3/4/5/6/10/20/30 КОМПЛЕТИ За Редуктор НА МОТОР СО МАЛА Брзина BLDC.