Заштитник за јаже за винч, Заштитен Ракав Од Јаже Од Полиестер, Црн Универзален За 5см/1,97 Во Кабелска Линија Со Ширина
  • Неодамнешно

Заштитник за јаже за винч, Заштитен Ракав Од Јаже Од Полиестер, Црн Универзален За 5см/1,97 Во Кабелска Линија Со Ширина

DEN 130.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дополнителна Функција - - - - Овој флексибилен кабелски ракав е одлична алатка за заштита на цревото од триење и спојување на цревата и спречува оштетување на цревото Материјал - - - - овој капак на кабелот за винч е изработен од квалитетен полиестерски материјал, отпорен е на масло, отпорен на абење и издржлив за употреба. Применлива Ширина На Јаже : Прибл. Дополнителна Функција - - - - Овој флексибилен кабелски ракав е одлична алатка за заштита на цревото од триење и спојување на цревата и спречува оштетување на цревото. Апликации за влечење - - - - Заштитник за Јаже за Винч погоден за повеќето апликации за влечење. Како што се обновување надвор од патот, морски, земјоделски, индустриски, рударски. Идеална Замена - - - - Прецизното производство обезбедува стабилни перформанси. Директна замена за стариот или оштетениот заштитник на кабелот. Дополнителна Функција - - - - Овој флексибилен кабелски ракав е одлична алатка за заштита на цревото од триење и спојување на цревата и спречува оштетување на цревото. Материјал - - - - овој капак на кабелот за винч е изработен од квалитетен полиестерски материјал, отпорен е на масло, отпорен на абење и издржлив за употреба. Применлива Ширина На Јаже : Прибл. Дополнителна Функција - - - - Овој флексибилен кабелски ракав е одлична алатка за заштита на цревото од триење и спојување на цревата и спречува оштетување на цревото. Апликации за влечење - - - - Заштитник за Јаже за Винч погоден за повеќето апликации за влечење. Како што се обновување надвор од патот, морски, земјоделски, индустриски, рударски. Идеална Замена - - - - Прецизното производство обезбедува стабилни перформанси. Директна замена за стариот или оштетениот заштитник на кабелот. Спецификација : Тип На Ставка : Заштитен Материјал За Јаже за Винч : Полиестеркол : Црна Применлива Ширина На Јажето : Прибл.97 неприменливи Сценарија : Универзална Листа На Пакети : 1 ракав со јаже x Winch.

Item Type:
Winch rope protector
Material:
Polyester
Color:
Black
Applicable Rope Width:
Approx. 5cm/1.97in
Applicable Scenarios:
Universal
Package List:
1 xWinch Rope Sleeve: