Колоранимален Универзум Галакси Печати Неопренови Шише За Вода Држач За Чанта Торба
  • Неодамнешно

Колоранимален Универзум Галакси Печати Неопренови Шише За Вода Држач За Чанта Торба

DEN 251.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СУПЕР МЕК НЕОПРЕНОВ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од мек неопренов материјал, кој е одличен за нерѓосувачки стел и пластично шише, може целосно да ја заштити површината на шишето од гребење, стружење; одржувајте ја температурата на пиење, исто така избегнувајте да ја изгорите раката ДИМЕНЗИЈА : големината на држачот за шишиња е 8cmx8cmx19cm(3.15x3, 15x7, 48 инчи), што многу одговара за шишиња од 500 ML; торбата со шишиња со вода има две големини за да изберете, добро е да ја изберете големината што сакате. ПРИЛАГОДЛИВИ РЕМЕНИ : прилагодливиот ремен за рамо, кој ќе одговара за сите типови на тело, можете да го носите шишето со раката,да ги преминете градите или преку рамото; Совршен За теретана,пешачење, трчање, тренинг, танцување, патување, возење велосипед, пешачење, училиште, работа. ЛЕСНО ЗА Чистење-машина за перење и отпорна на дамки, лесна за чистење, без бледнее, ве молиме дозволете мала разлика во бојата поради различна камера или светлосна средина. ДИЗАЈНИ НА ЛИЧНОСТА : лесен за употреба и носење. СУПЕР МЕК НЕОПРЕНОВ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од мек неопренов материјал, кој е одличен за нерѓосувачки стел и пластично шише, може целосно да ја заштити површината на шишето од гребење, стружење; одржувајте ја температурата на пиење, исто така избегнувајте да ја изгорите раката. ДИМЕНЗИЈА : големината на држачот за шишиња е 8cmx8cmx19cm(3.15x3, 15x7, 48 инчи), што многу одговара за шишиња од 500 ML; торбата со шишиња со вода има две големини за да изберете, добро е да ја изберете големината што сакате. ПРИЛАГОДЛИВИ РЕМЕНИ : прилагодливиот ремен за рамо, кој ќе одговара за сите типови на тело, можете да го носите шишето со раката,да ги преминете градите или преку рамото; Совршен За теретана,пешачење, трчање, тренинг, танцување, патување, возење велосипед, пешачење, училиште, работа. ЛЕСНО ЗА Чистење-машина за перење и отпорна на дамки, лесна за чистење, без бледнее, ве молиме дозволете мала разлика во бојата поради различна камера или светлосна средина.