Пума жени Ријаза Проул Палма трчаат патики Атлетски чевли - Црно
  • Неодамнешно

Пума жени Ријаза Проул Палма трчаат патики Атлетски чевли - Црно

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% синтетички Синтетички горен. Затворање на чипка. Гумена надворешна плоча. Cell Riaaze е специфичен стил на жените што ја користи нашата технологија на мобилни телефони. Амортизацијата, удобноста и стилот се она за што се работи ќелијата Риаз.