МЕДАЛИ НА АМЕРИКА E. 1976 Морнарица И Морнарица Пофалба Лента
  • Неодамнешно

МЕДАЛИ НА АМЕРИКА E. 1976 Морнарица И Морнарица Пофалба Лента

DEN 116.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Официјално Обележан и одобрен од Американскиот Институт За Хералдика Официјално воено одделение, лента со големина на регулација со врвен квалитет. Лента направена според највисоките официјални владини стандарди и одобрена униформа. Направено, прегледано и испратено од Ветерани во САД. Лента држење барови се продаваат одделно. Официјално Обележан и одобрен од Американскиот Институт За Хералдика. Официјално воено одделение, лента со големина на регулација со врвен квалитет. Лента направена според највисоките официјални владини стандарди и одобрена униформа. Направено, прегледано и испратено од Ветерани во САД. Лента држење барови се продаваат одделно.