WSZJJ Држач За Ткиво, Живописно Модерно Четкано Злато,Држач За Индустриска Тоалетна Хартија Со Рустикален Хардвер За Цевки Од Леано Железо За Бања, Бања
  • Неодамнешно

WSZJJ Држач За Ткиво, Живописно Модерно Четкано Злато,Држач За Индустриска Тоалетна Хартија Со Рустикален Хардвер За Цевки

DEN 1404.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработен од висококвалитетен месинг за да обезбеди издржливост и сигурност од ' рѓа Држачот за хартиена крпа монтиран на ѕид заштедува простор и ја прави вашата бања ефикасна и удобна на незамисливи начини. Флексибилна инсталација-монтажа на завртки, додатоци. Повеќекратна употреба - за секој ѕид и материјал. Погоден за спални, бањи, бањи, бањи, кујни. Изработен од висококвалитетен месинг за да обезбеди издржливост и сигурност од ' рѓа. Држачот за хартиена крпа монтиран на ѕид заштедува простор и ја прави вашата бања ефикасна и удобна на незамисливи начини. Флексибилна инсталација-монтажа на завртки, додатоци. Повеќекратна употреба - за секој ѕид и материјал. Погоден за спални, бањи, бањи, бањи, кујни. Добредојдовте во нашата продавница, различни стилови за вашиот purchase.Name : држач за тоалетна хартија стил : едноставно модерно име : Материјал За држење Хартиена крпа : месинг боја : тежина На Антиквенет : 480процес : стара површина, четкан применливи сцени : влез, бања, дневна соба, работна соба, спална соба, трпезарија, продавница за облека, бар, балкон, коридор итн.Главни намени : декорација на позадина, штандови за прикажување, полици и украси.Совет : продавајте само држач за тоалетна хартија, другите дисплеи не се продаваат.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете 0,5-2см разлики поради рачно мерење.