Природна Вода Зумбул Ткаат Тркалезна Плакета Плетенкаabан Табемати Полнач Плочи За Домашна Декоративна-35-4 ПАРЧИЊА
  • Неодамнешно

Природна Вода Зумбул Ткаат Тркалезна Плакета Плетенкаabан Табемати Полнач Плочи За Домашна Декоративна-35-4

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Уникатно рачно изработени и Плетени од одржливо собрани 100% природни влакна од зумбул Занает : Природни влакна од зумбул од вода, плетени во јажиња, а потоа вткаени во тркалезни душеци. Вклучува 4 природни ткаени подлоги. Рачно изработени од еколошки растенија од воден зумбул, одржлив декор за домот. Еко-шик природно одгледувана сушена вода зумбул, по дезинфекција, повеќе чиста и санитарна. Големина : Д е околу 13,5 инчи. Овие Природни Ткаени Подлоги може повторно да се користат во многу различни прилики како празници, Божиќ, Денот на Благодарноста, семејни вечери покрај базен, трпезарија во двор со вашиот гостин додадете стил со овие душеци за трпезариска маса ткаен комплет, забави, дневно јадење и многу повеќе. Овие додаваат изглед Кој може Да биде Модерен Во Рустикален. Помага обезбедува забава за време на оброкот дома или во движење. Ако барате прекрасни и импресивни подлоги? Не гледај повеќе, тоа се само нив! Нашиот Природен Воден Зумбул Ткаат Подлоги се направени од 100% природен воден зумбул. Овие тркалезни подлоги беа внимателно рачно изработени до совршенство. Тие имаат цврста ткаена шема што ги прави издржливи за повторно користење во многу различни прилики. Тие се одлични за внатрешни и надворешни аранжмани за јадење. Дефинитивно убав сет на најважни работи за купување дома!.