icolor Држач За Торби За Носење Шишиња Со Вода 25/32/40/64oz, Прилагодлив Обложен Рамо &засилувач; Рачка За Спортска Прашка За Пешачење Пакет, Изолиран Ракав За Шише Со Широк?
  • Неодамнешно

icolor Држач За Торби За Носење Шишиња Со Вода 25/32/40/64oz, Прилагодлив Обложен Рамо &засилувач; Рачка За Спортска

DEN 351.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Неопренови торба За Прашка за носење шишиња со вода во боја имаат 4 димензии 24оз(Дијаметар 3,23",Висина 9,05")/32оз(Дијаметар 3,82",Висина 7,87")/40оз(Дијаметар 3,82",Висина 9,05")/64оз (Дијаметар 5,12",Висина 9,06") за избор,Прилагодлив Обложен ремен за Рамо околу Мин : 27,1, Макс : 48. торба За Носење Шишиња со вода во боја Изработена од висококвалитетен неопрен, има подобра отпорност на вода, отпорна на удари, додека ја одржува својата висока мекост и еластичност. Материјалот од неопренови го прави поцврст, а моделот на боја е технологија за топол трансфер, која може постојано да се чисти и никогаш да не избледи. Овој Држач За Спортски Шишиња во боја Има два начина за носење : Имајте Прилагодлив Ремен За Рамо и Рачка. Тоа е и со 2 Џебови со патент, малиот џеб со патент е за готовина и картичка, големиот џеб со патент е за паметен телефон, клучеви и друго. Совршено широко се користи за спортски активности на отворено џогирање, пешачење, возење велосипед, кампување, патување, пловење,риболов,градинарство,лов, парк, голф, тенис, па дури и на плажа, теретана или какви било спортски настани. icolor Вода Шише превозникот прашка рамо торба направи од дебела 4мм мека Неопренови материјал,лесен и удобен,тоа целосно ефикасно ќе шише површина од се изгребани,стружење, истиснување и така натаму.Чувајте ја температурата на водата долго време. торба За Прашка за носење шишиња со вода во боја имаат 4 димензии 24оз(Дијаметар 3,23",Висина 9,05")/32оз(Дијаметар 3,82",Висина 7,87")/40оз(Дијаметар 3,82",Висина 9,05")/64оз (Дијаметар 5,12",Висина 9,06") за избор,Прилагодлив Обложен ремен за Рамо околу Мин : 27,1, Макс : 48. торба За Носење Шишиња со вода во боја Изработена од висококвалитетен неопрен, има подобра отпорност на вода, отпорна на удари, додека ја одржува својата висока мекост и еластичност. Материјалот од неопренови го прави поцврст, а моделот на боја е технологија за топол трансфер, која може постојано да се чисти и никогаш да не избледи. Овој Држач За Спортски Шишиња во боја Има два начина за носење : Имајте Прилагодлив Ремен За Рамо и Рачка.