Woprollight LMP-H201 / LMP-H202 Замена Светилка Со Домување За Sony VPL-HW10 VPL-HW15 VPL-VW80 VPL-HW20 Проектори
  • Неодамнешно

Woprollight LMP-H201 / LMP-H202 Замена Светилка Со Домување За Sony VPL-HW10 VPL-HW15 VPL-VW80 VPL-HW20 Проектори

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Quoprollight светилки ќе бидат тестирани пред брод на клиенти И Лесна инсталацијаСлободен даде шрафцигер и ракавици за еднократна употреба и крпа. 180 дена гаранција и 30 дена 100% Гаранција За Враќање На Парите. Quality замена проектор сијалица очекуван животен век : 2500 Часа. ● Новата Генерација Добар Лампвик во голата сијалица го прави пославен и доволно јасен со истото Оригинално Функционирање. Fit Проектор : Sony HW10 SONY HW15 SONY VPL-HW10 SONY VPL-HW15 SONY VPL-VW15 SONY VW80 SONY HW20 SONY VPL-HW20 SONY HW30 ES. Quoprollight светилки ќе бидат тестирани пред брод на клиенти И Лесна инсталација.Слободен даде шрафцигер и ракавици за еднократна употреба и крпа. 180 дена гаранција и 30 дена 100% Гаранција За Враќање На Парите. Quality замена проектор сијалица очекуван животен век : 2500 Часа. ● Новата Генерација Добар Лампвик во голата сијалица го прави пославен и доволно јасен со истото Оригинално Функционирање. Fit Проектор : Sony HW10 SONY HW15 SONY VPL-HW10 SONY VPL-HW15 SONY VPL-VW15 SONY VW80 SONY HW20 SONY VPL-HW20 SONY HW30 ES.