Американски уметнички класици Мартин Лутер Кинг rуниор - МЛК - комеморативна сметка за милион долари - доаѓа во држач за валута во највисоко одделение
  • Неодамнешно

Американски уметнички класици Мартин Лутер Кинг rуниор - МЛК - комеморативна сметка за милион долари - доаѓа во

DEN 132.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мартин Лутер Кинг rуниор - МЛК - комеморативна сметка за милион долари - доаѓа во држач за валута во највисоко одделение Истиот изглед, чувство и големина како вистински американски пари. Одлични подароци за пријатели или семејство. Целосно предно и задно печатење со одлични детали. НАПРАВЕНО ВО САД. Мартин Лутер Кинг rуниор - МЛК - комеморативна сметка за милион долари - доаѓа во држач за валута во највисоко одделение. Истиот изглед, чувство и големина како вистински американски пари. Одлични подароци за пријатели или семејство. Целосно предно и задно печатење со одлични детали. НАПРАВЕНО ВО САД. Мартин Лутер Кинг rуниор - МЛК - комеморативна сметка за милион долари - доаѓа во држач за валута во највисоко одделение.