Држач За тоалетна Хартија Со Четкан Никел - Воџиубуксин 2 Пакет Држач За Ролна За Ткиво Во Бањата Монтиран На Ѕид СУС 304 Нерѓосувачки Челик Голем Држач За Мега Ролна,
  • Неодамнешно

Држач За тоалетна Хартија Со Четкан Никел - Воџиубуксин 2 Пакет Држач За Ролна За Ткиво Во Бањата Монтиран На Ѕид

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

€Дизајн● држачот за тоалетна хартија го користи дизајнот со двоен столб за вртење, чија најголема предност е да спречите лизгање на хартиената крпа, која се превртува за да ја ставите новата ролна хартија брзо и лесно наместо традиционалното стискање заедно пролет ●Издржлив●нашиот држач за тоалетна хартија за бања е изработен од висок квалитет од нерѓосувачки челик 304 за заштита од ' рѓосување и корозија и обезбедува вашата тоалетна хартија да остане чиста и хигиенска. €Стил q држачот за тоалетна хартија за вртење доаѓа во четкана завршница со никел, која има чисти, беспрекорни линии за стил од висока класа, едноставна и убавина, и е погодна за секој стил на декорација, без разлика што е во кујна, бања или на кое било друго место. ●Лесен за инсталирање, Доаѓа со целиот хардвер и шаблон и instructions.No потребна е комплицирана инсталација, можете лесно да уживате во инсталациите за неколку минути. ®Гаранција контактирајте Не Ако имате проблеми со инсталацијата и производот во секое време за да побарате целосно враќање на средствата или да добиете замена без надомест!!. €Дизајн● држачот за тоалетна хартија го користи дизајнот со двоен столб за вртење, чија најголема предност е да спречите лизгање на хартиената крпа, која се превртува за да ја ставите новата ролна хартија брзо и лесно наместо традиционалното стискање заедно пролет. ●Издржлив●нашиот држач за тоалетна хартија за бања е изработен од висок квалитет од нерѓосувачки челик 304 за заштита од ' рѓосување и корозија и обезбедува вашата тоалетна хартија да остане чиста и хигиенска. €Стил q држачот за тоалетна хартија за вртење доаѓа во четкана завршница со никел, која има чисти, беспрекорни линии за стил од висока класа, едноставна и убавина, и е погодна за секој стил на декорација, без разлика што е во кујна, бања или на кое било друго место. ●Лесен за инсталирање, Доаѓа со целиот хардвер и шаблон и instructions.No потребна е комплицирана инсталација, можете лесно да уживате во инсталациите за неколку минути.