ЗИКДРЗ Ремени За Глуждот, Ремени За Глуждот, Заштитници За Глуждот, Фрактури, Истегнување, Заштитна Опрема Што Дише, Црна, И
  • Неодамнешно

ЗИКДРЗ Ремени За Глуждот, Ремени За Глуждот, Заштитници За Глуждот, Фрактури, Истегнување, Заштитна Опрема Што Дише,

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

● Обезбедете ви одлична поддршка за глуждот за да спречите соеви, истегнување и болка во артритис Протезите и предните ремени се обвиткуваат околу зглобот на глуждот за да ги стабилизираат тетивите и зглобовите. Тој е изработен од висококвалитетна неопренова гума и најлон за да ви обезбеди најдобра дишење и подвижност. €Чувајте активни Y мобилен уред : оваа заграда за глуждот може да игра споредна улога, но не е премногу рестриктивна; многу е погоден за следниве активности : трчање, борба, фудбал, вежбање, пешачење, одбојка, кошарка итн. Одржувајте ги најдобрите перформанси додека осигурувате дека глуждот е безбедно повреден!. ●Навистина удобен стил : глуждот има различни големини НА СМЛ. Ве молиме изберете ја големината што ви одговара за да ви обезбеди најдобра удобност и вклопување. Тоа може безбедно да ги заштити вашите глуждови и нема да се движи или да се лизне од нозете. Нема ризик, висока стапка на поврат : ние се гордееме со тоа што ќе се осигураме дека сте 100% задоволни од купените производи. Доколку не сте задоволни со искуството за купување, ве молиме контактирајте не и кажете ни кои мерки можеме да ги преземеме за да го решиме проблемот!. ● Обезбедете ви одлична поддршка за глуждот за да спречите соеви, истегнување и болка во артритис. Протезите и предните ремени се обвиткуваат околу зглобот на глуждот за да ги стабилизираат тетивите и зглобовите. Тој е изработен од висококвалитетна неопренова гума и најлон за да ви обезбеди најдобра дишење и подвижност. €Чувајте активни Y мобилен уред : оваа заграда за глуждот може да игра споредна улога, но не е премногу рестриктивна; многу е погоден за следниве активности : трчање, борба, фудбал, вежбање, пешачење, одбојка, кошарка итн. Одржувајте ги најдобрите перформанси додека осигурувате дека глуждот е безбедно повреден!. ●Навистина удобен стил : глуждот има различни големини НА СМЛ. Ве молиме изберете ја големината што ви одговара за да ви обезбеди најдобра удобност и вклопување. Тоа може безбедно да ги заштити вашите глуждови и нема да се движи или да се лизне од нозете.