Комплет Од 3 Стаклени Ѕидарски Тегли Со Херметички Капак 50 Унци | Стаклен Сад За Складирање Храна, Брашно, Тестенини, Кафе, Бонбони, Задоволства За Кучиња, Закуски
  • Неодамнешно

Комплет Од 3 Стаклени Ѕидарски Тегли Со Херметички Капак 50 Унци | Стаклен Сад За Складирање Храна, Брашно, Тестенини,

DEN 431.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бпа-Бесплатно кристално чисто стакло - не сечеме агли со нашите кујнски додатоци Овие стаклени тегли од 4,25 х 8 инчи се направени од густо, про-одделение стакло. Ова стакло без бпа, без олово запечатено со брава од нерѓосувачки челик. Стилски начин за складирање на разни предмети-Добијте го вашиот дом или канцеларија уредни и организирани со помош на овие канистри за оставата, чајната кујна. Одлични се за чување предмети како колачиња, брашно, шеќер, третирања за кучиња, билки, овес, закуски, кафе, тестенини, зачини, чај и многу повеќе. Стаклениот капак создава цврста заптивка-Секоја тегла за аптека доаѓа со стилски стаклен капак со гумена заптивка и брава од нерѓосувачки челик што формира херметички заптивка. Можете да слушнете како воздухот се истиснува од теглите за колачиња кога ќе го ставите горниот дел. Ова ќе го задржи она што е внатре свежо, безбедно и сигурно. Помогнете во подобрувањето на вашиот домашен декор – Заборавете на грозните пластични контејнери за складирање, канти и корпи што не сакате да ги изложите во вашиот дом. Ќе бидете горди да ги покажете овие големи стаклени тегли. Тие се совршено надополнување на секој домашен декор. Посветени да ги исполнат вашите очекувања - нашите клиенти значат светот за нас, и ништо помалку од 100% задоволството на клиентите не е прифатливо. Ако не сте задоволни со овие трендовски тегли мејсон, тогаш ќе ги вратиме за целосна наплата, без прашања. ➥ Дали барате креативен начин да ја организирате вашата кујна, дом или канцеларија малку поорганизирана?➥ Зарем не би било одлично ако канистерот за складирање што го купивте изгледаше толку стилски што всушност би сакале да го изложите на екранот? Презентирање На Марбелозни Стаклени Тегли Од 50 Унци Со Капаци! Сите ние би можеле да користиме малку повеќе складирање во нашиот дом. Без разлика дали е во кујната, бањата или спалната соба, се чини дека никогаш нема доволно простор! Нашата цел при дизајнирање на овие канти за складирање стакло со широка уста беше да создадеме нешто функционално и pleasетски пријатно што беспрекорно ќе се вклопи во секој внатрешен дизајн. Со овие организаторски тегли, можете" да ја имате тортата и да ја јадете", така да се каже.