LifeStiles1031 Роуз кварц јајца - Зајакнување на карличните мускули - После траума - Вежба за кегел - Контрола на мочниот меур
  • Неодамнешно

LifeStiles1031 Роуз кварц јајца - Зајакнување на карличните мускули - После траума - Вежба за кегел - Контрола

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Намалете го ризикот од пролапс Забрзајте го закрепнувањето на партумот и траумата. Може да се користи за време на активности како што се јога, вежбање, одење, сквотови, итн. повеќе санитарни. Зајакнување на мускулите на карличните подни. Спречи уринарна инконтиненција. Намалете го ризикот од пролапс. Забрзајте го закрепнувањето на партумот и траумата. Може да се користи за време на активности како што се јога, вежбање, одење, сквотови, итн. повеќе санитарни. Зајакнување на мускулите на карличните подни. Спречи уринарна инконтиненција. Необразните кристални јајца од розово кварц се користат за вежбање со кегал, помага да се зајакнат мускулите на карлицата, да се забрза закрепнувањето на постпартаумот, да се поправи вагиналниот wallид од траума, да се подобри желбата и оргазматскиот одговор, да се спречи уринарната инконтиненција и да се зголеми јачината на мускулите. Може да се користат од жени од сите возрасти, во кое било време од денот за време на активности како што се јога, вежбање, одење, обука за сквотови или какви било други дневни активности.