ЗЦМЕБ Држач За Ролна Хартија Златен Вкупен Месинг Држач За Тоалетна Хартија Кристална Декорација Држач За Водоотпорна Кутија За Ткиво
  • Неодамнешно

ЗЦМЕБ Држач За Ролна Хартија Златен Вкупен Месинг Држач За Тоалетна Хартија Кристална Декорација Држач За Водоотпорна

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погодно За Инсталирање на држачот за тоалетна хартија Ако површината на ѕидот ви е рамна, само користете ја лепливата подлога за да се залепите на ѕидот за неколку секунди. Мултифункционален држач за тркалање ткиво со полица. Тоа не е само хардверска хартиена закачалка за бања, а исто така е и ѕиден додаток за бања со полица за складирање за држење телефони и други ситници. Отпорен на ' рѓа И Водоотпорен : направен е од Месинг. Погодно За Инсталирање на држачот за тоалетна хартија. Ако површината на ѕидот ви е рамна, само користете ја лепливата подлога за да се залепите на ѕидот за неколку секунди. Мултифункционален држач за тркалање ткиво со полица. Тоа не е само хардверска хартиена закачалка за бања, а исто така е и ѕиден додаток за бања со полица за складирање за држење телефони и други ситници. Отпорен на ' рѓа И Водоотпорен : направен е од Месинг. Погодно За Инсталирање на држачот за тоалетна хартија.Ако површината на ѕидот ви е рамна, само користете ја лепливата подлога за да се залепите на ѕидот за неколку секунди.Мултифункционален држач за тркалање ткиво со полица. Тоа не е само хардверска хартиена закачалка за бања, а исто така е и ѕиден додаток за бања со полица за складирање за држење телефони и други ситници.Отпорен на ' рѓа И Водоотпорен : направен е од Месинг .Содржина на пакетот : 1 * држач За Ткиво (со додатоци за монтирање)само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см.Производот не содржи тоалетна хартија и украси.