DaQin 6 Пакет Еластични Соло Јамка Бендови Компатибилен Со Apple Часовник Бенд 44mm 45mm 42mm за Жени Мажи, Прилагодливи Плетенка Спорт Еластични Ремени за Iwatch Серија 7 6 5 4 3 2 1 SE
  • Неодамнешно

DaQin 6 Пакет Еластични Соло Јамка Бендови Компатибилен Со Apple Часовник Бенд 44mm 45mm 42mm за Жени Мажи,

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

€Компатибилен Модел Q daqin еластични најлон спортски бендови се компатибилни со Apple Watch 41mm 45mm 38mm 40mm 42mm 44mm, за i Watch SE меките ленти за јамка се издржливи, дишат, лесни, без мирис, без избледување, брзо сушење и лесно чистење Работи за цел ден-вежбање и секојдневниот живот, ви донесе ново искуство со носење. €Еластичност и Големина Прилагодливи Q daqin спорт најлон јамка бендови со силна еластична еластична, држи вашиот часовник цврсто на вашиот зглоб, не се фаќа на рачниот зглоб, лесно да се стави и исклучи. Еластичните ленти за јамки имаат стилска тока од нерѓосувачки челик, ви овозможува лесно да ја прилагодите големината на јамката како што сакате, совршено да ги решите проблемите со големината. Погоден за големина на зглобот 4,5" -9,5 " (137мм-289мм). ●Безбедност и Лесен за инсталирање quacin издржливи најлонски ленти за apple watch доаѓа со навртки за часовници на двата краја, кои прецизно и безбедно се заклучуваат на интерфејсот на часовникот. Може ефикасно да спречи паѓање и опуштање на најлонските ленти. Не ви требаат никакви алатки, лесна и директна инсталација и отстранување на едно копче. ●Вклучен е 6 Пакет дакин еластичен најлон издржлива замена на нараквицата достапна во различни популарни бои, персонализирајте го вашиот паметен часовник одговара на вашето расположение, облека во секојдневниот живот и истакнете го вашиот уникатен вкус. Тоа ќе биде вашиот совршен избор за вашиот љубовник, семејство и пријатели, погоден за Роденден, Свадба, Божиќ, Денот на Таткото, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, денот на Вљубените или подароците На Денот на Годишнината. €Компатибилен Модел}еластичните најлонски спортски ленти Дакин се компатибилни со Apple Watch 41mm 45mm 49mm 38mm 40mm 42mm 44mm, За Apple Watch Ultra & i Watch SE & Серија 8, Серија 7, Серија 6, Серија 5, Серија 4, Серија 3, Серија 2, Серија 1, За i Watch edition. Работи со сите верзии На Apple Watch. Забелешка : не е вклучен часовник. €Компатибилен Модел}еластичните најлонски спортски ленти Дакин се компатибилни со Apple Watch 41mm 45mm 49mm 38mm 40mm 42mm 44mm, За Apple Watch Ultra & i Watch SE & Серија 8, Серија 7, Серија 6, Серија 5, Серија 4, Серија 3, Серија 2, Серија 1, За i Watch edition. Работи со сите верзии На Apple Watch. Забелешка : не е вклучен часовник. Da Qin 6 Пакет Еластична Соло Јамка Спортски Ремен Лесен И Дише Замена Бендови за Apple Часовник Бенд 45mm 41mm 38mm 40mm 42mm 44mm Жени Мажи зошто да не одберете нас? Ние се фокусираме на обезбедување висококвалитетни ленти за часовници за apple watch.