Комбинирана Чешма И Комплет За Дупчење Метричка Чешма За Шестоаголник Приклучок За Машина Допрете Навој Допрете Рачни Алатки За Вежбање М3 М4 М5 М6 М8 10 М12 1сет
  • Неодамнешно

Комбинирана Чешма И Комплет За Дупчење Метричка Чешма За Шестоаголник Приклучок За Машина Допрете Навој

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Конусна Точка Вежба Битови -1/4 хексадецимален Шанк хсс метрички десен конец допрете и конус вежба. - Дупка прислушување закосување во еден, лесен за ракување, рачна вежба, клупа вежба, хексадецимален чак прислушување машина на располагање. Заострена Точка Дупчалка Биткикомбинирана Чешма И Комплет За Дупчалка Метричка Чешма За Шестоаголник Приклучок За Машина Допрете Навој Допрете Рачни Алати М3 М4 М5 М8 10 М12 1сет-Обработка : дрво, пластика, алуминиум, калај легура, легура на магнезиум, дебелина на работното парче помала од 5 мм.Спецификации : име На Производ : Шестоаголник За Вежбање : челик со Голема брзина : Сребрена Големина : м3х0, 5мм, М4х0, 7мм, М5х0, 8мм, М6х1, 0мм, М8х1, 25мм, М10х1, 5мм Должина : прибл.