Cackleberry Дома Среќен Роденден Балон Кучиња Памук Маса Тркач Реверзибилен 14 x 108 Инчи
  • Неодамнешно

Cackleberry Дома Среќен Роденден Балон Кучиња Памук Маса Тркач Реверзибилен 14 x 108 Инчи

DEN 399.52

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шарени Среќен роденден тркач кој балон кучиња, балони, пароброд, и конфети во сина, зелена, портокалова, жолта, зелена, и виолетова Овој симпатичен тркач ќе додаде стил на вашата маса, бифе, комода или гради; реверзибилна на цврста портокалова страна. Мери 14 х 108 инчи; соодветни подлоги и чаршав достапни одделно. 100% памук; машинско перење ладно, суво во линија; произведено во Индија. Забавен додаток на секоја роденденска прослава. Шарени Среќен роденден тркач кој балон кучиња, балони, пароброд, и конфети во сина, зелена, портокалова, жолта, зелена, и виолетова. Овој симпатичен тркач ќе додаде стил на вашата маса, бифе, комода или гради; реверзибилна на цврста портокалова страна. Мери 14 х 108 инчи; соодветни подлоги и чаршав достапни одделно. 100% памук; машинско перење ладно, суво во линија; произведено во Индија. Забавен додаток на секоја роденденска прослава. Шарени Среќен роденден маса тркач кој балон кучиња, балони, пароброд, и конфети. Мери 14 х 108 инчи. Реверзибилна на цврста портокалова страна. Машина за перење ладно, линија сува. Произведено Во Индија. Овој симпатичен тркач ќе додаде стил на вашата маса, бифе, комода или гради. Појавување на подлоги и чаршав достапни одделно. Забавен додаток на секоја роденденска прослава.