Преносни Ладни Пепелници за послужавник За Пепел Од Цигари Со Капак Фријгардцн Дрвен Пепелник За Плевел со Симпатичен Декоративен Пепелник Ветроупорен Пепелник З
  • Неодамнешно

Преносни Ладни Пепелници за послужавник За Пепел Од Цигари Со Капак Фријгардцн Дрвен Пепелник За Плевел

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Елегантен ДизајнОвој Пепелник Е Изработен од Висококвалитетно Дрво и Има Ентериер од Нерѓосувачки Челик. Изгледа Како Декорација, А Не Би Ни Погодиле дека е Пепелник. Ветроупорен Пепелник. Дрвената Покривка Го Крие Мирисот на Чад, Облогата од Нерѓосувачки Челик Држи Пепел и Отпушоци од Цигари. Лесно За Чистење. Поставата Од нерѓосувачки Челик може Да се Отстрани, Многу Погодно Чистење, Машина за Миење Садови. Внатрешниот Магнет Може Ефикасно Да Ја Адсорбира Облогата и Нема да Произведе Звук на Тресење. Пренослив Пепелник. Дрвениот пепелник со капак е со дијаметар од 3,94 инчи и висок 1,96 инчи, што го олеснува носењето. Совршен Подарок. Овој Пепелник е Совршен Подарок за Секаков Вид Пушач и Задолжителен За Секој Домаќин на Забавата!. Елегантен Дизајн.Овој Пепелник Е Изработен од Висококвалитетно Дрво и Има Ентериер од Нерѓосувачки Челик. Изгледа Како Декорација, А Не Би Ни Погодиле дека е Пепелник. Ветроупорен Пепелник. Дрвената Покривка Го Крие Мирисот на Чад, Облогата од Нерѓосувачки Челик Држи Пепел и Отпушоци од Цигари. Лесно За Чистење. Поставата Од нерѓосувачки Челик може Да се Отстрани, Многу Погодно Чистење, Машина за Миење Садови. Внатрешниот Магнет Може Ефикасно Да Ја Адсорбира Облогата и Нема да Произведе Звук на Тресење. Пренослив Пепелник. Дрвениот пепелник со капак е со дијаметар од 3,94 инчи и висок 1,96 инчи, што го олеснува носењето. Совршен Подарок. Овој Пепелник е Совршен Подарок за Секаков Вид Пушач и Задолжителен За Секој Домаќин на Забавата!. Fryygardcn дрвен штрај со капак fryygardcn елегантен Дизајн.Овој пепелник е изработен од висококвалитетно дрво и има ентериер од нерѓосувачки челик. Изгледа како арт деко, а не би ни погодиле дека е Пепелник. Дрвената покривка го крие мирисот на чад, облогата од нерѓосувачки челик држи пепел и отпушоци од цигари. Поставата од нерѓосувачки челик може да се отстрани, многу погодно чистење, машина за миење садови. Внатрешниот магнет може ефикасно да ја адсорбира облогата и нема да произведе звук на тресење.