CGSignLab | Внимание-Викторија Готски Прозорец Се Држат | 27 x18
  • Неодамнешно

CGSignLab | Внимание-Викторија Готски Прозорец Се Држат | 27 x18

DEN 543.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Користи статички наместо традиционално лепило Станува нетранспарентно кога се печати; изработен Од Проѕирен Винил. Отстранлив и еднократно. Вклучува инсталација гумен. индустриска безбедност-обука-знаци-и-постери. индустриска безбедност-обука-знаци-и-постери. Нашите Налепници За Прозорци се опција за едноставна, домашна декорација со инсталација без врева. Овие обезбедуваат прекрасен дисплеј во кој било прозорец, истовремено нудејќи дополнителен бонус за еднонасочна видливост за приватност. Плус, статичкото држење не остава остатоци. Отстранете го и повторно користете го ова парче како што сакате.