Среќен Ден На Свети Патрик! Банер 13 мл | Не-Ткаенина | Тешки Винил Еднострани Со Метални Громови
  • Неодамнешно

Среќен Ден На Свети Патрик! Банер 13 мл | Не-Ткаенина | Тешки Винил Еднострани Со Метални Громови

DEN 1251.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова НЕ е евтин банер за ткаенини Печатењето На Тампа користи висококвалитетен, тежок, премиум 13 мл внатрешен/надворешен винил банер материјал. Сите банери се печатат со користење на најдобрата технологија за мастило од латекс во индустријата, се отпорни НА УВ и вода и издржуваат топли и ладни услови. Тие вклучуваат метални шипки во секој агол за лесно закачување. Поголемите големини добиваат дополнителни шипки и засилени обвивки по сите страни. Димензиите се Висина (врвот до дното во инчи) и Ширина (лево надесно во инчи). ПЕЧАТЕЊЕТО ТАМПА Е ОТВОРЕНО ЗА БИЗНИС. Во моментов работиме според нормални распореди за производство и испорака. Ние длабоко се грижиме за одржување на нашите вработени и клиенти безбедни и здрави. Ние вредно практикуваме безбедносни мерки во рамките на нашиот објект за да се осигураме дека секој вработен е безбеден и заштитен. Тие вклучуваат социјално дистанцирање и често дезинфицирање на сите области и површини со висок допир. Овие мерки исто така ќе помогнат вашето пакување и производ да бидат безбедни и заштитени. КАКО ДА ДОДАДЕТЕ ИЛИ ПРОМЕНИТЕ ПОСТОЕЧКИ ДИЗАЈН : ако видите дизајн И сакате да направите мала промена (т. додавање телефон #, лого или промена на бојата) само копирајте И залепете АСИН : B07 SPGLWFR во полето за пребарување на s, пронајдете и купете го банерот со големина што ви треба.** Копирајте ГО АСИНОТ ЗА дизајнот што го сакате изменет . ЗА ДА НАЈДЕТЕ АСИН : Скролувајте надолу до делот "Информации За Производот" на страницата со производи. Копирајте ги информациите. во вашата порака. ЗА ДА НИ ИСПРАТИТЕ ПОРАКА : Одете на вашата нарачка и кликнете На "Постави Прашање За Производот". Вклучете промени И АСИН на дизајнот што го менувате и нашиот персонал на графички дизајнери ќе ви испрати доказ за одобрување. ВАЖНО : ве Молиме испратете ни порака веднаш штом ќе ја поставите вашата нарачка со потребните информации. КАКО ДА ПОСТАВИТЕ НАРАЧКА за СОПСТВЕН ДИЗАЈН : Ако ви требаат повеќе од само неколку мали промени, тогаш копирајте/залепете АСИН : B06 ZY2 L3 FP во полето за пребарување на .