Држач За Ролна Од Тоалет Со Четкан Никел+ Држач За Бела Тоалетна Хартија Ѕиден Држач, Држач За Ролна Од Тоалетна Хартија Дрвен За Бања, Бања, Р. В.
  • Неодамнешно

Држач За Ролна Од Тоалет Со Четкан Никел+ Држач За Бела Тоалетна Хартија Ѕиден Држач, Држач За Ролна Од

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Содржина на пакетот-Држач За Тоалетна Хартија Со Четкан Никел Дрвени 1 парчиња, Држач За Ролна Од Бела Тоалетна Хартија Дрвени 1 парчиња(Вклучете делови за инсталација). МОДЕРЕН РУСТИКАЛЕН ИЗГЛЕД-комбинација Од Дрво и метал, рачно сликарство восочно масло од дрво, четкана површина од сребрена боја од никел, добро ќе се вклопи со модерен и рустикален декор. Нашиот држач за тоалет ќе биде да направите топол допир и природна атмосфера во вашата бања(Забелешка : Има мали разлики во бојата и текстурата на различните дрвени блокови). ЦВРСТА-основата на нашиот држач за хартиена крпа е дрвена, фиксирана со двојни завртки за да спречи ротирање на држачот за ткиво. Фрлете го држачот за ролна хартија не може да се затегне, колку и да ги затегнувате шестоаголните завртки, тие ќе се нишаат, не можат да останат исправени! Не Трошете Ги Вашите Пари!. ОДГОВАРА НА ГОЛЕМА РОЛНА-Должината на држачот за хартија е 4,9 инчи. И растојанието до ѕидот е 2,28-Инчен. Овој држач за ткиво одговара на повеќето големини на ролни од тоалетна хартија на пазарот. ДВЕ ОПЦИИ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА-Инсталирајте или на ѕидови или дури и под кабинетот. Можете да изберете вертикални или хоризонтални(десно или лево) инсталации според вашата потреба. Содржина на пакетот-Држач За Тоалетна Хартија Со Четкан Никел Дрвени 1 парчиња, Држач За Ролна Од Бела Тоалетна Хартија Дрвени 1 парчиња.(Вклучете делови за инсталација). МОДЕРЕН РУСТИКАЛЕН ИЗГЛЕД-комбинација Од Дрво и метал, рачно сликарство восочно масло од дрво, четкана површина од сребрена боја од никел, добро ќе се вклопи со модерен и рустикален декор. Нашиот држач за тоалет ќе биде да направите топол допир и природна атмосфера во вашата бања(Забелешка : Има мали разлики во бојата и текстурата на различните дрвени блокови). ЦВРСТА-основата на нашиот држач за хартиена крпа е дрвена, фиксирана со двојни завртки за да спречи ротирање на држачот за ткиво. Фрлете го држачот за ролна хартија не може да се затегне, колку и да ги затегнувате шестоаголните завртки, тие ќе се нишаат, не можат да останат исправени! Не Трошете Ги Вашите Пари!.