Х-DREE Chrome-Ванадиум Челик 1/2 Диск 27mm 6-Точка метрички квалитет Должина Рака Приклучок (Преса а ди lunghezza квалитет метрика 6 punti con da 27 mm во acciaio ал кромо-ванадио
  • Неодамнешно

Х-DREE Chrome-Ванадиум Челик 1/2 Диск 27mm 6-Точка метрички квалитет Должина Рака Приклучок (Преса а ди lunghezza квалитет

DEN 1508.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на ставка : 6 Точка Штекер;Хексадецимален Приклучок : 27мм / 1 Квадратен Штекер : 13мм / 1/2"; Вкупна Големина : 43х35мм / 1,7 " х 1,4 "(Л*Д). Материјал : Хром-Ванадиум Челик;Боја : Сребрен тон. Тежина : 178гр (Пезос : 178гр. Содржина На Пакетот : 1 х 6-Точка Приклучок(Контенуто дела конфезионе : 1 х преса а 6 пунти. Име на ставка : 6 Точка Штекер;Хексадецимален Приклучок : 27мм / 1. Квадратен Штекер : 13мм / 1/2"; Вкупна Големина : 43х35мм / 1,7 " х 1,4 "(Л*Д). Материјал : Хром-Ванадиум Челик;Боја : Сребрен тон. Тежина : 178гр (Пезос : 178гр. Содржина На Пакетот : 1 х 6-Точка Приклучок(Контенуто дела конфезионе : 1 х преса а 6 пунти. Хром-Ванадиум Челик 1/2" Погон 27мм Метрички квалитетен квалитет На 6 Точки Рачен Приклучок1/2 инчи квадратен возач, 27мм шестоаголен приклучок од 6 точки, дел од возачот на навртки, може да се закачи на рачка, што се користи за затегнување на навртките и завртките.Може да обезбеди зголемена јачина и да избегне заокружување на рѓосано или оштетено fasteners.An корисна рачна алатка за секојдневна употреба.опис На Шпанскипреса а ди лунгеза квалитетна метрика а 6 пунти кон да 27 мм во аџаио ал кромо-ванадионом артиколо : преса а 6 пунте, инкаво есагонале : 27мм / 1.1' 'Преса квадрата : 13мм / 1/2' '; Димензии тотали : 43х35мм / 1.4' '' (l * D)материјал : acciaio ал кромо-ванадио, боја : tono argentopeso : 178gcontenuto della confezione : 1 x presa a 6 punti.