Замена На Батеријата Bcxy За Audiovox TL1200A TL9035 TL1100 TL1102 TL1000 AP55AAH3
  • Неодамнешно

Замена На Батеријата Bcxy За Audiovox TL1200A TL9035 TL1100 TL1102 TL1000 AP55AAH3

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија Секоја батерија е со строго откривање спецификации и тестирање за употреба, апсолутно обезбедете безбедно и издржливо користење на батеријата.Преполнување, прекумерно празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен Со Модели : TL1200 A TL9035 TL1100 TL1102 TL1000. Димензии : 45,6 x 31,3 x 10,6 mm Тежина : 61,0 g. Напон : 3,6 V, Капацитет : 700m Ah, WH : 2,52 Wh. Сертифициран СО ISO9001, Ro HS, CE, UN38. Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија. Секоја батерија е со строго откривање спецификации и тестирање за употреба, апсолутно обезбедете безбедно и издржливо користење на батеријата.Преполнување, прекумерно празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен Со Модели : TL1200 A TL9035 TL1100 TL1102 TL1000. Димензии : 45,6 x 31,3 x 10,6 mm Тежина : 61,0 g. Напон : 3,6 V, Капацитет : 700m Ah, WH : 2,52 Wh. Сертифициран СО ISO9001, Ro HS, CE, UN38. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носејќи се што е именувано БАТЕРИИ. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција Во Америка, Азија, Европа, Блискиот Исток и Океанија, особено за Сад и Канада . - Компатибилен Модел : TL1200 A TL9035 TL1100 TL1102 TL1000 - Компатибилен Број На Дел Од Батеријата : AP55 AAAH3-Ro HS одобрени за токсични бесплатно. - СЕ И ИСО9001 Сертификат за обезбедување на квалитет. Совети Пред Купување ве Молиме внимателно потврдете го компатибилниот модел и бројот на делот од батеријата пред да го купите. Ако не сте сигурни, ве молиме испратете ни е-пошта со вашите детали за батеријата или слики, ние ќе ви дадеме професионални предлози.