Sunex 466D 3/4 Вози Длабоко 6 Точка Удар Приклучок 2-1/16
  • Неодамнешно

Sunex 466D 3/4 Вози Длабоко 6 Точка Удар Приклучок 2-1/16

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фалсификувани од најдобрите хром молибден легура челик - најдобар избор за сила и издржливост Радиус агол дизајн - за продолжување на животот на сврзувачки елементи. Длабоко возење 6 точка удар приклучок. Големина : 2-1/16". Целосно загарантирана. Фалсификувани од најдобрите хром молибден легура челик - најдобар избор за сила и издржливост. Радиус агол дизајн - за продолжување на животот на сврзувачки елементи. Длабоко возење 6 точка удар приклучок. Големина : 2-1/16". Целосно загарантирана. Од Производителот без сомнение, алатките Sunex нудат една од најкомплетните и најтешките приклучни линии наоколу. Овој 3/4 длабок погон, приклучок за удар од 6 точки е дизајниран да се справи со најтешките работни места со цврста издржливост и ги одржува да удираат по работа. Се одликува со дизајн на агол со радиус, предизвикувајќи штекерот да го зграби цврстиот ѕид на прицврстувачот наместо да ги фаќа аглите, што резултира со помало абење на прицврстувачот.