X-DREE 20pcs AWG12-10 U-Тип SV5.5-5 Претходно Изолирани Лопата Жица Crimp Терминал Конектор Црна (20PCS AWG12 - 10 U-Тип SV5. 5-5 Конектор де терминал де кримпадо де кабел де пала пред-aislado Негр
  • Неодамнешно

X-DREE 20pcs AWG12-10 U-Тип SV5.5-5 Претходно Изолирани Лопата Жица Crimp Терминал Конектор Црна (20PCS AWG12 - 10

DEN 1342.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Бакар Нето Тежина : 35гр; Содржина На Пакетот : 20 парчиња х Терминал за Стегање. 5-5; Главна Боја : Црна, Сребрен тон. Име на производ : Терминал За Стегање; Големина На Кабел За Вклопување : AWG12-10(nombre del producto : Терминал de crimpado; tamajo de cable de ajuste : AWG12-10. Облик : У Форма; Дебелина : 1,0 мм/0,039"(Форма : Форма En U; Еспесор : 1,0 мм / 0,039''. Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Бакар. Нето Тежина : 35гр; Содржина На Пакетот : 20 парчиња х Терминал за Стегање. 5-5; Главна Боја : Црна, Сребрен тон. Име на производ : Терминал За Стегање; Големина На Кабел За Вклопување : AWG12-10(nombre del producto : Терминал de crimpado; tamajo de cable de ajuste : AWG12-10. Облик : У Форма; Дебелина : 1,0 мм/0,039"(Форма : Форма En U; Еспесор : 1,0 мм / 0,039''. 20 парчиња AWG12 - 10 U-Тип SV5. 5-5 Претходно Изолирани Лопата Жица Стегање Терминал Конектор Black Durable Изолирани стегање терминали.Лесно се поврзува со електрична жица и ја зајакнува неговата сигурност и безбедност.Широко се применува во електричната и електронската индустрија, електричната опрема, Индустриската автоматизација, уличното осветлување и системот за контрола на електричната енергија во сообраќајот и транспортот, поштата и телекомуникациите, бензинската хемиска индустрија, индустриската градежна машинска зграда итн. Опис На Шпански 20 Парчиња AWG12-10 U-Тип Sv5.5-5 Конектор де терминал де кримпадо де кабел де пала пред-aislado Negropais De Fabricacién : КИНА; Материјал : Пластико, Cobre Peso neto : 35 g; Контенидо дел пакете : 20 пиези x Терминал де кримпадомодело : СВ5.5-5; Боја главен : Црнец, Тоно Платеадономбре Дел Продукто : ТЕРМИНАЛ де кримпадо; тамањо дел кабел де ајусте : awg12-10форма : Форма En U; Еспесор : 1,0 Mm / 0,039' '.