Санс 8Ч 1080п Лајт Домашна Безбедносна Камера Систем со 8х1080п Внатрешни/Надворешни Камери За Надзор И 1тб Хард Диск Вклучени СО ЕКСИР Ноќно Гледање, Откривање На Движе
  • Неодамнешно

Санс 8Ч 1080п Лајт Домашна Безбедносна Камера Систем со 8х1080п Внатрешни/Надворешни Камери За Надзор И 1тб

DEN 4159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

€®1080p Систем За Безбедносна Камера Во Реално Време ● безбедносната камера снима шарено остро видео во 1920 година до 1080 дневна резолуција во реално време и донесе светло ексир бело и црно видео од 100 стапки со нашата подобрена карактеристика за ноќно гледање Надзорната камера доаѓа со IP66 водоотпорен што може да се користи внатрешно и надворешно. €®Лесен и Брз Далечински Пристап● Поврзете го системот на интернет, Скенирајте QR код преземете и инсталирајте um-ограничена бесплатна АПЛИКАЦИЈА : САНС ХОУМ, НА таблети, Компјутери, i OS i Phones/Android паметни телефони со Wi Fi ИЛИ 2 G/3 G/4 G/5 G.можете да видите што се случило без разлика кога и каде и со интернет. `+Известување За Е-Пошта Активирано Со Паметно Движење●додека работите со камери, сите неочекувани движења што ќе се фрлат во окото на камерите ќе бидат откриени и снимени. Во исто време, ќе добиете навремено известување преку е-пошта на вашите паметни уреди. 264+ CCTV Камера Систем СО 1tb Хард Диск Q безбедноста DVR доаѓаат СО 1tb хард диск претходно инсталиран и подготвен за снимање, можете да поставите во режим на повеќекратно снимање(прирачник,аларм,откривање на движење,тајминг). Во споредба со Компресијата H. 264+ кодирањето обезбедува побрз пренос на датотеки и помал простор за складирање без намалување на квалитетот на сликата. Добијте подолго време за снимање од кога било. Quranty & Service Que Обезбедуваме техничка поддршка за животниот век. Сите производи ЗА САНКЦИЈА се сертифицирани ОД CE, FCC и HDMI, и секогаш можете да се потпрете на нашата премиум 24/7 услуга за поддршка. Изберете Систем За Безбедносна Камера Санче Дома и никогаш нема да се чувствувате разочарани. €®1080p Систем За Безбедносна Камера Во Реално Време ● безбедносната камера снима шарено остро видео во 1920 година до 1080 дневна резолуција во реално време и донесе светло ексир бело и црно видео од 100 стапки со нашата подобрена карактеристика за ноќно гледање. Надзорната камера доаѓа со IP66 водоотпорен што може да се користи внатрешно и надворешно. €®Лесен и Брз Далечински Пристап● Поврзете го системот на интернет, Скенирајте QR код преземете и инсталирајте um-ограничена бесплатна АПЛИКАЦИЈА : САНС ХОУМ, НА таблети, Компјутери, i OS i Phones/Android паметни телефони со Wi Fi ИЛИ 2 G/3 G/4 G/5 G.