Игла Пенкало За Леново Тинк-Книга Плус Генерал 3-Финетуш Капацитивни Игла, Супер Прецизни Игла Пенкало За Леново Тинк-Книга Плус Генерал 3-Џет Црна
  • Неодамнешно

Игла Пенкало За Леново Тинк-Книга Плус Генерал 3-Финетуш Капацитивни Игла, Супер Прецизни Игла Пенкало За Леново Тинк-Книга

DEN 239.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] ова неверојатно пенкало работи СО ТОЧНО СОВРШЕНСТВО на Вашата Тинк-Книга Плус Генерал 3 и сите слични капацитивни екрани на допир! ? [ПРЕЦИЗНОСТ] иновативниот ЈАСЕН ВРВ ви овозможува прецизност ЗА ПОДОБРУВАЊЕ на ВИДОТ за да видите каде и што пишувате, цртате или прислушувате. ? [ЦЕЛОСНА ФУНКЦИОНАЛНОСТ] Работи добро од СЕКОЈ АГОЛ! Совршен за оние студени денови кога не сакате да ги отстраните ракавиците. ? [ДИЗАЈН НА КЛИП] Користете ГО ВГРАДЕНИОТ МЕТАЛЕН КЛИП за да го закачите Капацитивното Игла на Финетуш директно на вашата кошула, јакна или футрола; опциите се бесконечни. ? [КОМПАКТЕН] уредно се Вклопува во вашата дланка. Погодно дизајниран во форма на пенкало, СОВРШЕН за носење наоколу. ? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] ова неверојатно пенкало работи СО ТОЧНО СОВРШЕНСТВО на Вашата Тинк-Книга Плус Генерал 3 и сите слични капацитивни екрани на допир!. ? [ПРЕЦИЗНОСТ] иновативниот ЈАСЕН ВРВ ви овозможува прецизност ЗА ПОДОБРУВАЊЕ на ВИДОТ за да видите каде и што пишувате, цртате или прислушувате. ? [ЦЕЛОСНА ФУНКЦИОНАЛНОСТ] Работи добро од СЕКОЈ АГОЛ! Совршен за оние студени денови кога не сакате да ги отстраните ракавиците. ? [ДИЗАЈН НА КЛИП] Користете ГО ВГРАДЕНИОТ МЕТАЛЕН КЛИП за да го закачите Капацитивното Игла на Финетуш директно на вашата кошула, јакна или футрола; опциите се бесконечни. ? [КОМПАКТЕН] уредно се Вклопува во вашата дланка. Погодно дизајниран во форма на пенкало, СОВРШЕН за носење наоколу. Дали сакате апсолутна ТОЧНОСТ кога ја допирате Вашата Тинк-Книга плус Генерал 3? Не користете го прстот за несмасно цртање, влечење, допирање или пишување! Користете Го Конечниот Капацитивен Игла На Boxwave За Вашата Тинк-Книга плус Генерал 3!Ова неверојатно пенкало работи СО ТОЧНО СОВРШЕНСТВО на Вашата Тинк-Книга Плус Генерал 3 и сите слични капацитивни екрани на допир!Иновативниот ЈАСЕН СОВЕТ ви овозможува прецизност ЗА ПОДОБРУВАЊЕ на ВИДОТ за да видите каде и што пишувате, цртате или прислушувате.