Спајк Заострен Навртка за Навртки 12мм х 1,50 мм Темата Црна Компатибилна Со ПОЛАРИС РЕНЏЕР RР ПРО ХП Премиум 2020-2022
  • Неодамнешно

Спајк Заострен Навртка за Навртки 12мм х 1,50 мм Темата Црна Компатибилна Со ПОЛАРИС РЕНЏЕР RР ПРО ХП Премиум

DEN 646.88

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заострени за работа со повеќето тркала за кои е потребна заострена навртка за навртки Продадени како 16 пакет. Заострени за работа со повеќето тркала за кои е потребна заострена навртка за навртки. Продадени како 16 пакет. Овие Заострени навртки за навртки навистина овозможуваат целосно прилагодување на поставувањето на тркалото и гумите.