ОПОЛИ Велосипедизам Поларизирани Очила за Сонце, Ув 400 Заштита Спортски Очила За Сонце За Мажи Жени Возење Велосипед Возење Риболов Велосипед
  • Неодамнешно

ОПОЛИ Велосипедизам Поларизирани Очила за Сонце, Ув 400 Заштита Спортски Очила За Сонце За Мажи Жени Возење Велосипед

DEN 351.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

26г исклучително лесен 100% ги блокираат штетнитеays И УВБ зраци. РЕВО ХД поларизирана леќа. Мека Анти-лизгачка и Прилагодлива гумена подлога за нос. Специјален дизајн за рамки за миопија. Издржливи и нераскинливи TR90 рамки. Гумени храмови што не се лизгаат. Поливинил хлорид леќа. Ув Заштита слој слој. TR90 рамка компјутер материјал леќа ПОЛАРИЗИРАНА Леќа Ув Заштита слој слој леќа ширина : 5. ?●Ув Заштитен Премаз Q-opolly спортски очила за сонце со помош на обложени поларизирани леќи, блокира 100% штетниays И УВБ Зраци, може да ја филтрира силната светлина во различни насоки, да ја намали залутаната светлина, ефикасно да ги заштити очите и да ја направи сценографијата појасна. ?€Tr90 Ултра-лесен Материјал Q-Opolly поларизатор очила за сонце усвојува TR90 ултра-лесен материјал на рамката, кој е поцврст, отпорен на судир и абење, низок коефициент на триење и поефикасен во спречување на оштетување на очите и лицето предизвикано од фрактура на рамката и триење за време на движењето. ?●Леќи отпорни на Удари на КОМПЈУТЕР ● - материјалот за КОМПЈУТЕР има мала тежина, 50% полесен од стаклото, висок индекс на прекршување и леќите не се склони кон промена на бојата. Силна цврстина, не е лесно да се скрши и супер отпорност на удар, 50 пати поголема од стаклото, безбедноста и безбедноста. ?●Едноделен Дизајн На Леќи ● -велосипедските Поларизирани очила За сонце едноделен дизајн На Леќи, ви овозможуваат поширок вид, за да можете подобро да ја сфатите ситуацијата на велосипедските патишта и да донесете побезбедни гаранции. ?●Прилагодлива Подлога За Носот● : има прилагодлива гумена подлога за нос на очилата за сонце за возење велосипед. Можете да ја прилагодите подлогата за нос според носот.Влошките за нос се направени од удобен гумен материјал кој нема да предизвика непријатност во носот дури и ако се носи долго време. ?①Силни Сценарија за Примена : ОЧИЛАТА ЗА сонце ЗА ВЕЛОСИПЕДИ ОПОЛИ обезбедуваат отстранлива миопија внатрешна рамка, обезбедуваат хуманизиран дизајн за секој спортски ентузијаст.Погоден за мотоцикл, возење велосипед, возење, трчање, бејзбол, риболов, трки, голф, скијање и качување, пешачење. Поливинил хлорид леќа. Ув Заштита слој слој. TR90 рамка компјутер материјал леќа ПОЛАРИЗИРАНА Леќа Ув Заштита слој слој леќа ширина : 5. ?●Ув Заштитен Премаз Q-opolly спортски очила за сонце со помош на обложени поларизирани леќи, блокира 100% штетниays И УВБ Зраци, може да ја филтрира силната светлина во различни насоки, да ја намали залутаната светлина, ефикасно да ги заштити очите и да ја направи сценографијата појасна. ?€Tr90 Ултра-лесен Материјал Q-Opolly поларизатор очила за сонце усвојува TR90 ултра-лесен материјал на рамката, кој е поцврст, отпорен на судир и абење, низок коефициент на триење и поефикасен во спречување на оштетување на очите и лицето предизвикано од фрактура на рамката и триење за време на движењето.