Шарма Мултифункционална Домашна Теретана 143,3 фунти
  • Неодамнешно

Шарма Мултифункционална Домашна Теретана 143,3 фунти

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 5 ' 3 "х 7' 6 "х 6' 11 "(Л х ш х Х) Материјал : Челик обложен со Моќност + вештачка кожна перница. корисничка тежина : 220 фунти. Вкупна тежина на плочи : 143,3 фунти. Карактеристики : . Големина : 5 ' 3 "х 7' 6 "х 6' 11 "(Л х ш х Х). Материјал : Челик обложен со Моќност + вештачка кожна перница. корисничка тежина : 220 фунти. Вкупна тежина на плочи : 143,3 фунти. Карактеристики : . Оваа целосно опремена мултифункционална домашна теретана, со тежина од плочи од 143,3 фунти, ви овозможува да направите широк спектар на вежби и ќе биде одличен избор за тонирање во удобноста на вашиот дом. Машината за вежбање се-во-едно е опремена со прилагодливо седиште кое одговара на секоја големина на телото. Прес-станицата за пеперутки ќе ви помогне да ги тонирате рамената, бицепсите и трицепсот. Домашната теретана има и рачка за вежби за влечење со една рака. Модулите за виткање на нозете на оваа машина за вежбање може да се прошират за целосно вежбање на бутовите и нозете. Оваа домашна теретана се-во-едно има максимално оптоварување од 220 фунти и вклучува 10 плочи со тежина и 2 тегови. За да се обезбеди вашата безбедност и дополнителна удобност, мега домашната машина за вежбање доаѓа со цврста челична основа и тешки, обложени перници. Големина : 5' 3" х 7' 6" х 6 '11" (Л х ш х Х) Материјал : Челик обложен со Моќност + Вештачка кожна перница Макс. корисничка тежина : 220 фунти Вкупна тежина на плочи : 143,3 фунти Карактеристики : 1 х Макара станица 1 х клупа за Седење 1 х 7,7 фунти тежина плочи 9 х 15 фунти тежина плочи 2 х 3,3 фунти тегови пеперутка прес станица нога кадрици Ткаенина : Полиуретан : 100% .